Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Jak rozpoznat vady řeči, jak podpořit správný vývoj řeči u dětí, jak vyučovat žáky s poruchou řeči, jaká je vhodná literatura a metodické pomůcky. 21.3.2018

24.3.2018:
Dne 21.3.2018 proběhl logopedický seminář na témata: jak rozpoznat vady řeči, jak podpořit správný vývoj řeči u dětí, jak vyučovat žáky s poruchou řeči, jaká je vhodná literatura a metodické pomůcky. Seminář probíhal od 13:00 do 16:00 v sídle Radky z.s., Kpt.Jaroše 630, Kadaň.

 

Cílová skupina: logopedičtí asistenti ZŠ a MŠ

 

Lektorka semináře Vlasta Šedou živou interaktivní formou seznámil účastnice s teoretickými i praktickými základy logopedie, logopedické prevence a cvičení.(většina účastnic ostatně lektorku již znala z logopedické prevence, kde se uskutečňuje diagnostika dítěte, s jakými hláskami má dítě problém a jak dál s dítětem pracovat..). Účastnice sdíleli své zkušenosti z praxe a porovnávali možnosti logopedické činnosti na svých pracovištích. Lektorka distribuovala při cvičeních řadu pomůcek, textů a návodu, z nichž jsou některé v elektronické podobě přílohou tohoto zápisu.

Zapsal: Roman Krištof

Přílohy :

Galerie :

Článek vyšel : 24.3.2018, počet zobrazení : 248 (248 tento měsíc)