Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

zobrazit více

Projekt

zobrazit více

Výstupy projektu

zobrazit více

Projektový tým

Realizační tým MAP3:

Specialista tvorby dokumentu MAP:            

Manažer projektu:

Mgr. Martin Zárybnický

email: martin.zarybnicky@vladar.cz

tel: 777 063 670

Asistent pracovních skupin a tvorby MAP:

Anna Meniecová

email: anna.meniecová@vladar.cz

tel: 739 462 316

Asistent pro administrativní a technickou podporu: 

Lenka Ryšavá, DiS.

email: lenka.rysava@vladar.cz

 tel: 777 798 264

 

Členové řídícího výboru:

Organizace:

Jméno:

Zástupce klíčových aktérů:

MAS Vladař, o.p.s.

Ing. Josef Ryšavý

Zástupce RT MAP

obec Pernštejn

Ing. Jiří Rejmann

Zástupci zřizovatelů škol

město Klášterec n/O

Mgr. David Kodytek

Zástupci zřizovatelů škol

Základní škola a Mateřská škola Chbany, okres Chomutov, příspěvková organizace

Mgr. Jiřina Kříčková

Zástupci vedení škol

Základní škola Rudolfa Koblice, Pionýrů 1102, Kadaň

Mgr. Stanislav Hakl

Zástupci vedení škol

Mateřská škola, ul. Klášterecká 1557, 432 01 Kadaň, příspěvková organizace

Mgr. Bc. Erika Zelenková

Zástupci vedení škol

Základní škola a Mateřská škola Vejprty

Mgr. Tomáš Kluc

Zástupci vedení škol

Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov

Mgr. Petr Opava

Zástupci vedení škol

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov

Mgr. Jana Budáková

Zástupci vedení škol

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov Bc. Ivana Kvasničnková Zástupci školních družin, školních klubů

Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň

Jitka Stasinka Slivoňová, DiS.

Zástupci základních uměleckých škol

Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381

Mgr. Jiří Štěrba

Zástupci organizací neformálního vzdělávání a středisek volného času

RADKA Kadaň z.s.

Mgr. Hana Vodrážková

Zástupci organizací neformálního vzdělávání a středisek volného času

Okresní hospodářská komora

Ing. Ivana Košanová

Zástupce zaměstnavatelů

KAP

Mgr. Vladěna Zingrová

Zástupce KAP

 

Ing. Štěpánka Hanzlíčková

Zástupce rodičů

obec Libědice

Pavel Kozlík

Zástupce obcí, které nezřizují školu

ITI

Mgr. Jiří Starý

Zástupce ITI nebo IPRÚ

ORP KADAŇ

Mgr. Jan Losenický

Zástupce ORP

 

 

Učitelé

______________________________________________________________________________________________                                                                                                                                                                  

Realizační tým:

Výkonný manažer:

Mgr. Eva Pořádková

tel.: 

email: eva.poradkova@vladar.cz

 

 

 

 

 

Odborný pracovník:

Mgr. Bronislav Podlaha

tel.: 777 207 875

email:bronislav.podlaha@vladar.cz

 

Roman Krištof

tel.: 774 965 573

email: roman.kristof@vladar.cz

 

Projektový manažer:

Ing. Josef Ryšavý

tel.: 608 025 123

email: josef.rysavy@vladar.cz

 

 

 

 

 

Řídící výbor:

Ustavující setkání Řídícího výboru 7.9.2016

Přílohy:

Zápis z jednání

Statut ŘV

Jednací řád ŘV

Členové:

Organizace Zastoupená (jméno) Zástupce klíčových aktérů
MAS Vladař o.p.s. Ing. Josef Ryšavý zástupce realizátora projektu MAP
Okresní hospodářská komora Ivana Košanová zástupce kraje, zástupce KAP
KAP  Alexandra Zdeňková zástupce kraje, zástupce KAP
obec Pernštejn Jiří Rejmann zástupci zřizovatelů škol
město Klášterec n/O David Kodytek zástupci zřizovatelů škol
Začít spolu ZŠ a MŠ Kadaň Diana Roubová vedení škol
ZŠ Chomutovská 1683, Kadaň Alena Roubínová vedení škol
MŠ, ul. Klášterecká 1557, Kadaň Erika Zelenková vedení škol
ZŠ a MŠ Vejprty Tomáš Kluc vedení škol
ZŠ a MŠ Radonice Milan Šafařík vedení škol
ZŠ a MŠ Vilémov Jana Budáková vedení škol
Světlo Kadaň Jan Hudák zástupci organizací neformálního a zájmového vzdělávání
Agentura soc. začleňování Pavla Radová zástupci organizací neformálního a zájmového vzdělávání
Radka Kadaň Olga Šoltésová  
ZUŠ Klementa Slavického, Kadaň        Jitka Stasinka Slivoňová       zástupci základních uměleckých škol
  Štěpánka Halouzková zástupce rodičů

 

Předsedou řídícího výboru byl dne 7.9.2016 zvolen Mgr. Jan Losenický.

 

Odborný tým:

pracovní skupiny:

více o pracovních skupinách zde:

 

Podnikavost, iniciativa, kreativita žáku ZŠ, kariérové poradenství a polytechnika (přírodní vědy) ZŠ

Jitka Novotná - ŽŠ Na Podlesí Kadaň

Milan Šafařík - ZŠ a MŠ Radonice

David Chamula - ZŠ Školní Kadaň

Jiří Hnilička - ZŠ Krátká, Klášterec

Jitka Stasinka Slivoňová - ZUŠ K.Slavického Kadaň

 

Cizí jazyky ZŠ

Veronika Tomanová - ZŠ Na Podlesí Kadaň

Pavlína Beránková - ZŠ Na Podlesí Kadaň

Jana Budáková - ZŠ a MŠ Vilémov

Veronika Mášková - ZŠ a MŠ Vilémov

Jakub Fischer - ZŠ R.Koblice Kadaň

Kateřina Michalová - ZŠ Školní Kadaň

Jana Mihalovová - ZŠ Chomutovská Kadaň

 

Předškolní vzdělávání

Zuzana Rubešová - Začít spolu ZŠ a MŠ Kadaň

Jana Daňková - Začít spolu ZŠ a MŠ Kadaň

Tereza Brejchová - MŠ O. Havlové, Kadaň

Diana Rousová - Začít spolu ZŠ a MŠ Kadaň

Olga Šoltésová - Radka Kadaň

Petra Koptišová - MŠ Klášterecká, Kadaň

Vlasta Maxová - MŠ Klášterecká, Kadaň

Erika Zelenková - MŠ Klášterecká, Kadaň

 

Čtenářská gramotnost ZŠ, kulturní povědomí a vyjadřování

Renata Bogdanová - ZŠ Chomutovská Kadaň

Ivana Klečková - ZŠ a MŠ Radonice

Zita Peineltová - ZŠ Školní, Kadaň

Jitka Stasinka Slivoňová - ZUŠ K.S. Kadaň

Lucie Nagyová - ZŠ a MŠ Radonice

Věra Tomanová - ZŠ Na Podlesí, Kadaň

Ivana Hieková - ZŠ a MŠ Radonice

Zora Breczková - ZUŠ Klášterec

 

Inkluze ZŠ + občanské a sociální dovednosti žáků

Tomáš Kluc - ZŠ a MŠ Vejprty

Šárka Filipová - ASZ

Olga Šoltésová - Radka Kadaň

Zdeněk Hosman - ZŠ Na Podlesí Kadaň

Miloslava Kohoutová - ZŠ R.Koblice Kadaň

Pavlína Holubová - Světlo Kadaň

Vendula Kádárová - Světlo Kadaň

Martina Seifertová - ZŠ Školní Kadaň

 

Matematická gramotnost ZŠ a digitální kompetence

Tomáš Kluc - ZŠ a MŠ Vejprty

Gabriela Drapáková - ZŠ Na Podlesí Kadaň

Pavel Lukeš - ZŠ Na Podlesí Kadaň

Leona Koritinová - ZŠ R. Koblice Kadaň

David Vránek - ZŠ Školní Kadaň

Veronika Uhrová - ZŠ Chomutovská Kadaň