Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Zápis PS Matematická gramotnost ZŠ a digitální kompetence 4.10.2016

5.10.2016:
Záznam z prvního setkání pracovní skupiny Matematická gramotnost ZŠ a digitální kompetence MAP ORP Kadaň dne 4. října 2016 v 16:00 v ZŠ Rudolfa Koblice v Kadani

Setkání se zúčastnili všichni na setkání Partnerství přihlášení (Tomáš Kluc, Gabriela Drapáková, Pavel Lukeš, Leona Koritinová, David Vránek, Veronika Uhrová). Setkání připravili a zúčastnili se dva koordinátoři MAS Vladař Bronislav Podlaha a Roman Krištof (scan presenční listiny v příloze zápisu).

Předmětem jednání bylo dle programu vypracování SWOT analýzy z odpovědí na dotazník MŠMT rozeslaný školským zařízením v ORP Kadaň.  Rámec analýzy ze zachycených odpovědí respondentů na téma předškolní vzdělávání připravil a představil Bronislav Podlaha. V příloze výsledná SWOT analýza ze setkání, jak byla na místě dle návrhů PS doplněna a upravena.

Skupina byla koordinátory MAS seznámena s možností DPP pro tzv. leadra – předsedy a aktivně přispívající členy skupiny. Bude dále projednáno na příští schůzce.

Další setkání se uskuteční 1.listopadu v 16:00 v Začít spolu na ulici kpt- Jaroše 612 v Kadani

Přijměte prosím pozvání na druhé setkání, které se uskuteční 1.listopadu v 16:00 v Začít spolu v Ulici kpt. Jaroše 612 v Kadani  v Kadani (vchod/zvonek bude označen). Programem bude reflexe a možné doplnění SWOT analýzy z minulého setkání a naplánování práce skupiny. Pokud máte další do programu, dejte prosím vědět a potvrďte prosím svou účast/neúčast.

Přílohy :

Článek vyšel : 5.10.2016, počet zobrazení : 782 (782 tento měsíc)