Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

Pozvánka na seminář Umisťování dvouletých dětí do MŠ 15.11.2017

27.9.2017:
Vážené členky a členové pracovních skupin,

v rámci PS Předškolní vzdělávání chystáme seminář na téma umisťování dvouletých dětí do MŠ s lektorkou Mgr. Hanou Splavcovou, působící v posledních více čtyřech letech v Národním ústavu pro vzdělání.

 

  Jednalo by se o čtyřhodinový seminář v odpoledních hodinách (13:00 – 17:00) v Kadani (místo bude upřesněno). Z jedné třetině by byl věnován teoretické rovině (východiska: právní normy, podmínky vzdělávání, úprava ŠVP PV) a ze dvou třetin by se zaměřil na praktické náměty práce s dětmi a sdílení příkladů dobré praxe práce s mladšími dětmi.

Seminář je možné uspořádat letos ve středu 15. listopadu. Pokud by zájemcům tento termín zásadně nevyhovoval, nabízí lektorka ještě záložní termín 29. listopadu ve stejný čas.

Velmi bych vás všechny požádal o včasnou registraci a to na mailu roman.kristof@vladar.cz (v kopii prosím též na kristof.r@seznam.cz) do příští středy 4. října ( a to i  pokud  pro vás připadá v úvahu pouze záložní termín - napište prosím).

Též bych Vás velmi poprosil, zda můžete informaci o semináři dále šířit potenciálním zájemcům ve vašem okolí . Seminář je pro účastníky zdarma a je otevřen všem zájemcům z ORP Kadaň, občerstvení zajistíme).

Přílohy :

Článek vyšel : 27.9.2017, počet zobrazení : 1030 (1030 tento měsíc)