Vzdělávání na Kadaňsku

Informační portál projektu MAP ORP Kadaň

Aktuality

Projekt

Výstupy projektu

Aktuality: Aktuality projektu

!!!ZRUŠENO!!! Pozvánka na Kvalita vody v krajině – výukový program s využitím kufříku EcoLabBox 4.4.2024

11.3.2024:
Vážení přátelé,
z důvodu malého zájmu jsem nuceni tento seminář zrušit. Děkujeme

Vážení,
dovolte nám, abychom Vás i Vaše kolegy pozvali na workshop “Kvalita vody v krajině – výukový program s využitím kufříku EcoLabBox pod vedením lektorky paní PhDr. Ing. Silvie Svobodové, Ph.D., který se bude konat dne 4.dubna 2024 od 14:00 do 17:00 hodin v prostorech Základní školy, ul. Chomutovská 1683, Kadaň.

 

Workshop je zaměřen na představení výukového programu s názvem Kvalita vody v krajině a na následnou praktickou ukázku s možností otestovat nabízené a vlastní vzorky vody s kufříkem EcoLabBox.
Tento výukový program s prvky badatelsky orientované výuky lze zařadit do hodin přírodopisu, chemie a environmentálně výchovných předmětů pro 8. a 9. ročníky ZŠ a víceletých gymnázií.
Komplexně koncipovaný výukový program lze replikovat na všech přístupných vodních zdrojích a umožňuje doplnění frontální výuky o vlastní bádání mládeže, která je tímto povzbuzována ve své přirozené potřebě po poznání. Představený výukový program přispívá k prohloubení vztahu mladých badatelů ke své domovské krajině a senzibilizuje je tímto k environmentální šetrnosti a ochraně přírody jako takové.
Cílovou skupinou jsou pedagogové 8. a 9. tříd základních škol.

Na začátku workshopu proběhne seznámení účastníků s výukovým programem a následovat bude praktické testování vlastních vzorků vody prostřednictvím kufříku EcoLabBox.

Účast na workshopu je zcela zdarma.
Pozn.: občerstvení zajištěno.

Prosíme potvrďte svou účast v registračním formuláři nejpozději do 3.4.2024.

Registrovat se můžete zde: https://forms.gle/4cnC6bJhquqm6Qot5

Přílohy :

Článek vyšel : 11.3.2024, počet zobrazení : 88 (88 tento měsíc)